نمایشگاه صنایع سیم و مفتول در سال 1399 / wire Trade Fair 2020

تعداد بازدید : 503
زمان ارسال خبر : 1399/04/04 (16:03)

به نام خدا

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا نمایشگاه های صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل که در شش ماهه دوم سال میلادی برگزار خواهد شد ، احتمال لغو این رویداد و انتقال به سال بعد را دارند .
با این وجود صنایع مفتولی تاجیک / صنایع ماشین سازی تاجیک در صورت بهبود شرایط کرونا ان شالله و از سرگیری پرواز های بین المللی به کشورهای چین و هند و آلمان و روسیه و برزیل و تایلند امید است در این نمایشگاه ها شرکت نماید .

نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار
1. نهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل چین
wire China 2020 The 9th All China - International Wire and Cable Industry Trade Fair
2 تا 5 مهر ماه 1399 شانگهای - چین
- معرفی نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی چین 2020
با 16 سال تجربه ، سیم چین به یکی از مهمترین نمایشگاههای تجاری صنعت سیم و کابل در آسیا تبدیل شده است. که همزمان با نمایشگاه صنایع لوله و تیوب 2020 Tube China یک بار دیگر برگزار می شود ، نمایشگاه صنایع سیم و کابل China 2020 از 23 تا 26 سپتامبر / از 2 مهر ماه 1399 تا 5 مهر ماه 1399 به مدت 4 روز در مرکز نمایشگاه بین المللی جدید شانگهای برگزار می شود. در این نمایشگاه چهار روزه ، علاوه بر مشارکت مارک های چینی ، بسیاری از شرکت های آلمان ، ایتالیا ، آمریکای شمالی ، اتریش ، فرانسه ، کره جنوبی ، ژاپن و چین تایوان در غرفه های اختصاصی شرکت خواهند کرد. برای بازدید کنندگان آسیایی و ایرانی راحت است که بدون نیاز به سفر به کشورهای تحریم کننده ایران به صورت مستقیم از چین با ، تجهیزات و فن آوری های پیشرفته ، ماشین آلات و خطوط تولید صنایع مفتولی ، دستگاه های کشش مفتول ، کوره آنیل زمینی و هوایی و ایستاده و القایی ، خط تولید سیم مسی مسوار و صنایع بسته بندی و ... آشنا بشوند .

نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار

2. هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل بمبئی - هند
Wire Mumbai 2021 The 8th All INDIA - International Wire and Cable Industry Trade Fair
لغو نمایشگاه در سال 2020 در تاریخ 3 تا 5 آذر سال 1399 شهر بمبئی - هند
برگزاری نمایشگاه در سال 2021 از تاریخ 5 تا 7 فروردین سال 1400 شهر بمبئی - هند
به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل بمبئی در هند و همچنین سایر نمایشگاه های صنایع فلز و فولاد هند ، صنعت لوله هند ، صنایع هایتک و METEC هند و صنعت جوش و برش تا 25 تا 27 مارس سال 2021 برگزار می شود در مرکز نمایشگاه بمبئی . با به تعویق انداختن وقایع تا سال آینده ، سازمان دهنده نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل هند ، صنایع مفتول مسی و مسوار و ... هند ، با توجه به تغییرات اقتصادی در تقویم بین المللی رویدادهای نمایشگاههای تجاری فلز و متالورژی و COVID-19 و عوارض غیرقابل پیش بینی آن در سراسر جهان ، به پویایی فعلی واکنش نشان می دهد.
همراه با شرکای تجاری و صنایع مفتولی هند و آلمان ، اوضاع مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت و تصمیم دشواری برای به تعویق افتادن چهار جانبه نمایشگاه بین المللی فلز تا بهار 2021 گرفته شد. پیش بینی می شود حدود 400 غرفه دار از 25 کشور جهان شرکت کنند. فردریش-جورج کریر ، مدیر جهانی پرتفوی فلزات و فن آوری های صنایع مفتولی ، توضیح می دهد: "ما به خاطر حمایت از آنها در این مواقع دشوار از غرفه داران و شرکای خود بسیار سپاسگزاریم. امیدوارم همه شما را از 25 تا 27 مارس 2021 در شهر بمبئی استقبال کنیم.
نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار

3. نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل دوسلدورف - آلمان
Wire and tube düsseldorf 2020 - The Nth All German - International Wire and Cable Industry Trade Fair
زمان جدید برگزاری نمایشگاه در سال 2020 - از 17 تا 21 آذر ماه - سال 1399 در شهر دوسلدورف - آلمان
نمایشگاه دوسلدورف با شعار   "جهانی فکر کنید، جهانی عمل کنید" در سال 2020 با زیرکی و زکاوت مدیران اقتصادی آلمان با وجود شیوع کرونا برگزار خواهد شد ، تا ضمینه پیشی گرفتن صنعت آلمان نسبت به سایر رقبا را به چشم بکشد .
در مهمترین نمایشگاه جهانی صنعت سیم و کابل با شرکای تجاری خود ملاقات کنید. تجارت در اینجا انجام می شود. در اینجا مخاطبین ارزشمندی ایجاد و پرورش می یابند. و در اینجا شما همچنین نوآوری های جهانی را مشاهده خواهید کرد که همه در مورد فردا صحبت خواهند کرد. آنهایی که از اهمیت برخوردارند و آنهایی که دوست دارند باشند ، در سیم هستند. شما باید آنجا باشید .
نمایشگاههای بین المللی تجارت بین المللی جهان برای صنعت سیم ، کابل ، لوله و لوله ، سیم و لوله از 7 تا 11 دسامبر سال 2020 در محل های نمایشگاه دوسلدورف برگزار می شود.
این پاسخ به موقع مسی دوسلدورف به تعویق برجسته های صنعت اعلام شده در پایان فوریه است. این در مشورت با همه همکاران درگیر به منظور مقابله با پیشرفت های به طور فزاینده پویا از گسترش احتمالی از coronvirus موافقت قرار گرفت.
برای ما بسیار مهم است که هرچه سریعتر شما را از این تاریخ جدید آگاه سازیم تا از امنیت برنامه ریزی برای کل صنعت و شرکای آن اطمینان حاصل شود. " مشتریان و شرکا می توانند به ما اعتماد کنند که حتی در شرایط دشوار نیز با آرامش و مسئولیت پذیری رفتار کنیم.
قراردادهای موجود با مسی دوسلدورف برای تاریخ جدید معتبر هستند ، بلیط های بازدید کننده که قبلاً خریداری شده نیز معتبر هستند. انتظار می رود 2600 غرفه دار در 15 سالن جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات خود را برای تولید سیم ، لوله ، پردازش و به پایان رساندن ، محصولات نهایی ، محصولات و خدمات ارائه دهند.
نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار

4. نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل مسکو - روسیه
Wire Russia will take place in Moscow in 2021 - International Wire and Cable Industry Trade Fair
نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل روسیه در سال 2021 به موازات نمایشگاه لوله و متالورژی روسیه در مسکو برگزار می شود.
نمایشگاه صنایع مفتولی روسیه برای صنعت سیم و کابل - سیم روسیه - از 8 تا 10 ژوئن 2021 مطابق با 18 تا 20 خرداد سال 1400در کلانشهر روسیه برگزار می شود. حدود 200 شرکت از 25 کشور در نمایشگاه EXPOCENTRE مسکو در شهر Krasnaya Presnya پیش بینی می شوند.
در نمایشگاه صنایع مفتولی مسکو به همراه شریک محلی خود VNIIKP ، موسسه تحقیق و توسعه کابل کاملاً روسی ، بار دیگر در سه سال 2021 در سالن شماره 1 EXPOCENTRE برجسته منطقه ای صنعت سیم و کابل را برپا خواهد کرد.
بسیاری از شرکت های روسیه ، کشورهای همسایه آن و از آلمان ، بلژیک ، هلند ، فرانسه ، انگلیس ، اتریش ، سوئیس و ایتالیا برای برقراری روابط تجاری جدید ، تشدید مخاطبین موجود و ارائه نوآوری های فناوری از طریق سیم به پایتخت روسیه سفر می کنند. برای پیدا کردن شرکای تجاری جدید و مشتریان در صنعت سیم و کابل و صنایع مفتولی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.
 غرفه داران در نماتیشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل روسیه ماشین آلات کشش مفتول و وایرود و کارخانه هایی برای خط تولید سیم گالوانیزه و سیم مسی و مسوار و سیم سیاه فابریک و پالایش سیم و اسید شویی و فرایند گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ، نمایش فن آوری های جدید ، فن آوری تولید بهار ، دستگاه های کابل و رشته ، ابزار و وسایل برای مهندسی فرآیند و همچنین فناوری اندازه گیری و کنترل را نشان می دهند. محدوده محصول توسط میله سیم ، سیم روشن ، مش سیم ، سیم مخصوص ، کابل و صفحات تکمیل می شود.
نمایشگاه های تجاری لوله روسیه ، متالورژی روسیه و لیتماش روسیه به موازات سیم روسیه برگزار می شوند.
 فن آوری های فعلی در زمینه های تولید لوله ، پردازش لوله و ماشین کاری لوله تمرکز Tube Russia 2021 است. بار دیگر ، ITA (انجمن بین المللی لوله) با همراهی مسی دوسلدورف اقدام به برگزاری سمینار توسعه صنعت لوله 2021 می کنند ، که در آن تمرکز خواهد شد. برنامه های کاربردی عملی برای لوله ها و فن آوری های لوله.
نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار

5. نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل تایلند - بانکوک
14th International Wire & Cable Trade Fair for Southeast Asia - 22 – 24 SEP 2021 | BITEC | BANGKOK
31 شهریور تا 2 مهر سال 1400
یکی از دروازه های صنعت سیم و کابل و صنایع مفتولی در آسیا به حساب می آید.
برگزاری نمایشگاه بانکوک در سال 2021 ، سیم جنوب شرقی آسیا - که توسط تخصص جهانی سیم دوسلدورف هدایت می شود ، چهاردهمین دوره خود را به عنوان معتبرترین رویداد تجاری صنایع سیم و کابل و صنایع مفتولی در جهان و در منطقه نشانه گذاری می کند.
 نمایشگاه تخصصی از زمان افتتاح آن در سال 1995 ، نوار را به عنوان سکوی پیشرو در تجارت متمرکز منطقه برای غرفه داران بین المللی معرفی کرده است تا آخرین تجهیزات و ماشین آلات کشش مفتول و خط تولید گالوانیزه گرم و خط تولید گالوانیزه سرد و خط تولید سیم مفتول مسی و مسوار و انواع ماشین آلات توری بافی و حصار بافی و فنس بافی و انواع کوره های آنیل و پخت مفتول و کوره آنیل ایستاده و کوره آنیل هوایی و کوره آنیل القایی و دستگاه تر کش و مستقیم کش و دستگاه های روکش سیم و کابل PVC ,PP , ... خود ، محصولات و راه حل های تولید کنندگان اصلی ، جهانی و تأمین کنندگان را نشان دهد. و ارائه دهندگان خدمات برای سیم مفتول ، کابل ، ... این بستر را فراهم آورده است.
 در کنار هم افزایی صنایع مفتولی و صنعت سیم نمایشگاه صنعت لوله جنوب شرقی آسیا ، هر دو رویداد تجاری حدود 400 غرفه دار از بیش از 30 کشور جهان را گرد هم می آورند ، و کانون و کاناله ای جذاب برای شرکت های بین المللی و مشاغل محلی ایجاد می کنند که می خواهند در بازارهای آسیا حضور یابند.
 سیم آسیای جنوب شرقی به عنوان برجسته ترین رویداد مهم آسیای جنوب شرقی برای بخش سیم و کابل تأسیس شده است ، و هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان با توانایی خود در نتایج بدست آمده از نتایج ستاره ای به دست آورده است
 با نمایش نوآوری ها ، ماشین آلات و فناوری ها ، مطالبات جاری و آینده را برطرف کنید تولید کنندگان برتر و مارک های پیشرو را به خریداران فعال و تصمیم سازان تأثیرگذار متصل کنید.
 ارتباط با بازار منطقه ای را با ماندن در صدر روندهای جهانی صنعت حفظ کنید.
نمایشگاه صنایع مفتولی و صنعت سیم گالوانیزه و سیم سیاه فابریک و سیم مسی و مسوار

6. نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی و صنعت سیم و کابل آمریکای جنوبی - سائوپائولو
International Wire & Cable Trade Fair for South America / São Paulo  5 – 7 OCT 2021 
13 تا 15 مهر ماه سال 1400
با توجه به شیوع ویروس کرونا و آمار بالای قربانیان این ویروس در کشور برزیل ، نمایشگاه صنایع سیم مفتول و صنعت سیم و کابل سائوپائولو در آمریکای لاتین - برزیل برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه که تنها نمایشگاه صنایع سیم مفتول و صنعت سیم و کابل در قاره آمریکا می باشد و در کشور صنعتی برزیل که از ذخایر و معادن زیادی برخوردار است برگزار خواهد شد.مشاهده اخبار | همکاری با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت صنایع مفتولی نوین می باشد