پایه فنس | تک شاخ و دو شاخ فلزی

تعداد مشاهده : 4904
تاریخ آخرین ویرایش : 1399/11/19 (17:02)

پایه فنس یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات جانبی حصار کشی و فنس کشی به شمار می رود که متناسب با نوع فنس کشی ، نوع پایه فنس مورد استفاده و جنس پایه فنس مورد استفاده متفاوت است . در این مقاله به بررسی کاربرد پایه فنس و آموزش نصب پایه فنس و انواع پایه فنس تک شاخ و پایه فنس دو شاخ و پایه فنس جفتی و پایه فنس آهنی و پایه فنس گالوانیزه و پایه فنس روکشدار و نسل جدید فنس های اروپایی و پایه فنس اکستندد می پردازیم.
همچنین به بررسی قیمت پایه فنس و طول عمر پایه فنس و کارخانه های تولید کننده پایه فنس و بازار فروش پایه فنس و فروشگاه پایه فنس فلزی و آهنی می پردازیم.

پایه فنس بر اساس جنس ماده اولیه آن به انواع :

A. پایه فنس آهنی : طول عمر پایه فنس در شرایط نامناسب جوی یکی از نکات مهم در مکان هایی است که قصد استفاده طولانی مدت از پایه فنس آنی را دارند و در طول دراز مدت استفاده از پایه فنس آهنی هزینه های تعمیر و نگهداری را حذف و جبران می کند. به همین خاطر قیمت پایه فنس آهنی دست دوم و نو نسبت به سایر انواع پایه فنس کمی بالاتر است اما طول عمر مفید این محصول در مناطق مرزی و حفاظتی و امنیتی که زیبایی این محصول در اولویت نمی باشد . کاربرد فراوانی دارد.

B. پایه فنس فلزی : یکی از انواع پایه فنس که هم طول عمر پایه فنس آهنی را دارد و طول عمر مناسبی نسبت به سایر انواع پایه فنس در مکان هایی با شرایط آب و هوایی شرجی و گرم و خشک و سرد را دارد پایه فنس فلزی است که که از قیمت بالا و کیفیت مناسبی برخوردار است .

C.پایه فنس گالوانیزه : یکی از انواع پایه فنس که که بالاترین کیفیت را در میان انواع پایه فنس ها برخوردار است ، پایه فنس گالوانیزه است این محصول متناسب با نوع فرآیند گالوانیزاسیون به دو دسته زیر تقسیم می شود :

- پایه فنس گالوانیزه گرم : مراحل تولید پایه فنس گالوانیزه گرم ، پایه فنس آهنی وارد حوزچه های اسید شویی و رسوب زدایی می شوند تا ذرات و آلودگی ها و چربی ها از روی آن پاک شود سپس عملیات حرارتی بر روی پایه فنس ها صورت می گیرد تا به دمای بالا و مناسب برای ورود به مرحله بعد برسد سپس پایه فنس وارد حوزچه عنصر روی مذاب می شود در این حوزچه که شمش های روی برای یک بار چیده میشود و مذاب می شوند سپس کوره به صورت مداوم روی ها را در دمای ذوب نگه می دارد تا از خسارت مالی سنگین جامد شدن آن جلوگیری کند سپس به وسیله جرثقیل رباتیک پایه فنس ها وارد حوزچه روی مذاب می شود و بر روی سطح آن یک لایه نازک گالوانیزه با دوام پوشش داده میشود و سطح آن را گالوانیزه می کند . به این عملیات تولید پایه فنس گالوانیزه گرم می گویند.

- پایه فنس گالوانیزه سرد : مراحل تولید پایه فنس گالوانیزه سرد ، پایه فنس آهنی وارد حوزچه هایاسید شویی و شستشو می شود تا ذرات و آلودگی ها و چربی ها از روی آن زدوده شود سپس پایه فنس وارد حوزچه الکتروگالوانیزه می شود در این حوزچه که در کف آن شمش های عنصر روی قرار دارد و یک راکتیفایر وظیفه عملیات آبکاری آن را برخوردار است الکترون های مثبت و منفی بر روی سطح پایه فنس آهنی و شمش روی جا به جا می شود و سطح آن را گالوانیزه می کند . به این عملیات تولید پایه فنس گالوانیزه سرد می گویند.


D. پایه فنس پلاستیکی : به انواع پایه فنس که از جنس پلاستیک با دوام تولید میشود و یا بر روی سطح پایه فنس یک لایه پلاستیک اکسترود می شود پایه فنس پلاستیکی گفته می شود پایه فنس پلاستیکی از قیمت مناسبی نسبت به سایر انواع پایه فنس برخوردار است البته به شر اینکه جنس بدنه اصلی آن از آهن نباشد.

E.پایه فنس نبشی : یکی از انواع ارزان پایه فنس آهنی ، پایه فنس نبشی می باشد . در ساخت این پایه فنس به جای استفاده از پروفیل در مقاطع دایره و مستطی از یک نبشی با وتر مستطیل و یا وتر مربع برای تولید آن استفاده می شود . پایه فنس نبشی از جنس آهن با دوام و البته به واسطه توع مقطع نبشی آن از استکام کمتر نسبت به سایر انواع پایه فنس های آهنی برخوردار است

F.پایه فنس پروفیل : یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربرد ترین انواع پایه فنس که کاربرد فراوانی در حصار کشی و فنس کشی اماکن نظامی و امنیتی و استراتژیک و همچنین زمین های کشاورزی و دامداری و سایر ویلا ها و باغ ها را دارد پایه فنس پروفیل است که در دو مقطع پروفیل دایره ای و پروفیل مستطیلی تولید می شود همچنین از نظر زیبایی و کاربرد چندین باره این محصول به عنوان پایه فنس دست دوم بسیار پرطرفدار است . این محصول در انواع پایه فنس روکشدار و پایه فنس رنگی و پایه فنس ... در رنگ های سبز و قرمز و آبی و مشکی و نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد.

G.پایه فنس بتنی : یکی از انواع ارزان پایه فنس بتنی محسوب میشود این محصول متناسب با کیفیت و استاندارد مواد اولیه و مراحل تولید بتن و استاندارد بتن ریزی آن می تواند ار بالاترین کیفیت و پایین ترین کیفیت را شامل بشود . البته نقاط ضعف این محصول غیر قابل استفاده بودن آن در صورت آسیب دیدگی و یا جهت استفاده مجدد می باشد.

H.پایه فنس چوبی : قدیمی ترین نوع پایه فنس که به صورت سنتی مورد استفاده قرار می گرفت و جهت ایجاد یک حفاظ و یا مانع بازدارنده ابتدایی به عنوان ستون و یا تکیه گاه کاربرد داشت این محصول می باشد.

انواع پایه فنس : پایه فنس انواع گوناگون دارد که متناسب با کاربرد های مختلف ساخت و تولید شده اند قبل از خرید پایه فنس حتما به این نکات دقت داشته باشید که برای چه منظوری قصد خرید پایه فنس را دارید . انواع پایه فنس که بر اساس شکل آن طبقه بندی می شوند شامل مدل های زیر است :

1. پایه فنس ساده : این مدل پایه فنس که شامل هیچ تاج و قسمت فوقانی نمی باشد و به پایه فنس ساده معروف است از پرکاربرد ترین نوع پایه فنس محسوب می شود . این نوع پایه فنس فقط قابلیت نصب فنس و حصار بر روی آن موجود می باشد و امکان نصب سیم خاردار بر روی آن به عنوان حفاظ فوقانی امکان پذیر نیست.
پایه فنس ساده در ارتفاع های مختلفی ساخته می شود .

2. پایه فنس تک شاخ : این نوع پایه فنس علاوه بر ویژگی های پایه فنس ساده در قسمت فوقانی خود در جهت خارجی یک شاخ با زاویه 45 درجه دارد . این شاخ امکان نصب سیم خاردار خطی بر روی این پایه فنس را فراهم می کند و جزو مدل های مناسب برای حفاظت از مکان های با درجه امنیتی 2 و 3 می باشد .

3. پایه فنس دو شاخ : این نوع پایه فنس که طراحی آن به منظور ایجاد موانع چند منظوره امنیتی و حفاظتی می باشد در قسمت فوقانی خود علاوه بر یک شاخ با زاویه 45 درجه در قسمت فوقانی در جهت خارج (جهت دفع حملات از خارج ) یک شاخ ثانویه با زاویه 45 درجه در قسمت فوقانی به سمت داخل ( جهت جلوگیری از خروج از داخل محدوده ) را نیز دارا می باشد. بر روی پایه فنس دو شاخ که نام دیگر آن پایه فنس جفتی نیز می باشد . علاوه بر نصب سیم خاردار خطی امکان نصب سیم خاردار حلقوی نیز بر روی آن می باشد.

4. پایه فنس سه پایه : این نوع پایه فنس از علاوه بر پایه ثابت که عمود بر روی زمین نصب شده است شامل دو پایه با زاویه 30 درجه در دو طرف پایه فنس می باشد . این 3 پایه که بر روی زمین نصب می شود مقاومت فنس را در برابر فشار بسیار افزایش می دهد . 

5. پایه فنس پنلی : جدیدترین نوع پایه فنس که کاربرد شهری دارد و زیبایی بسیاری دارد و امکان جا به جایی و نصب مجدد آن بسیار ساده می باشد پایه فنس پنلی می باشد . بر خلاف سایر انواع پایه فنس که بر روی آن توری حصاری و توری فنس نصب میشود . پایه فنس پنلی تنها امکان نصب پنل مخصوص بر روی آن امکان پذیر است . این پنل ها شبیه به توری مش با مفتول با ضخامت بالا و چشمه های مستطیلی و دو زاویه مثلثی در ابتدا و انتهای آن می باشد .


فنس چیست؟

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

 استفاده از فنس برای حفاظت زمین از دیر باز مورد توجه بوده است. برای این که بتوان محدوده زمین زراعی و یا ملکی که به یک نفر تعلق دارد را مشخص کرد تا حیوانات و یا اشخاص نتوانند وارد محدوده مشخص شوند از فنس استفاده می کنند. البته حفاظت زمین در گذشته به صورت امروزی نبود. چون که اصلاً چنین فنّاوری وجود نداشت که بتوان با آن فنس یا چیزی مشابه آن را تولید کرد. بنابراین در زمان‌ های خیلی دور از بوته، درختان خاردار و شاخ و برگ آن ها برای محصور نمودن زمین کشاورزی استفاده می‌شده است و می‌ توان گفت که اولین فنس ها همین چیزها بودند که به طور طبیعی در طبیعت اطراف یافت می‌ شدند. گذشت زمان سبب شد که برای حفظ پایدار و مطمئن زمین‌ ها توری‌ ها و فنس های گالوانیزه به وجود آید. برای این که بتوان دور زمین را حصار کشی کرد ابتدا باید بتوان با پایه‌ ها و میله‌ هایی این فنس را در اطراف زمین نصب نمود. پایه فنس از دیگر چیز هایی است که با به وجود آمدن فنس نیاز به آن پیدا شد. در ادامه در مورد پایه توری حصاری می‌خواهیم توضیحات بیشتری خدمت شما همراهان گرامی عرض کنیم.

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی پایه فنس رشت پایه فنس گالوانیزه پایه فنس قیمت پایه فنس باغی قیمت پایه چوبی فنس فاصله پایه فنس باغی فاصله استاندارد پایه فنس فاصله بین پایه های فنس فاصله پایه های فنس فاصله مناسب پایه فنس فاصله پایه ها در فنس کشی فاصله استاندارد پایه های فنس

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

پایه فنس ( پایه حصار ) پایه هایی از جنس آهن در انواع نبشی، پروفیل، قوطی و لوله که به منظور نصب توری حصاری و فنس کشی از آن استفاده می شود را پایه حصار یا پایه فنس گفته می­ گویند. تیر حصار لوله ای به جهت داشتن استحکام و مقاومت بیشتر و قیمت مناسب تر نسبت به انواع دیگر آن بیشتر مورد استفاده قرار می­ گیرد. پایه فنس های تولیدی شهر مفتول از مرغوب ترین و معتبر ترین لوله های تولیدی کارخانه های داخلی می باشد. این محصول به صورت تک شاخ یا جفت شاخ قابل تولید است و روی هر شاخک 3 عدد سوراخ 6 میلیمتری جهت نصب سیم خاردار  و در پایین پایه یک صفحه بیس پلیت 2 میلی متر جهت محکم شدن در بتن متصل شده است . سر هر پایه توسط کپ فلزی جوش خورده مسدود شده تا از ورود آب و خوردگی جلوگیری شود. این محصول در شهر مفتول در رنگ های متنوع موجود می باشد و به سه صورت ارائه می شود : پایه حصار گالوانیزه پایه حصار سیاه رنگ شده پایه حصار سیاه رنگ نشده

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی
پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

 اصولا پایه فنس را با توجه به نوع اتصال هایی که در نصب حصار ها مورد استفاده قرار می گیرد انتخاب می کنند. که مطرح ترین آن ها از جنس گالوانیزه در قطر های 4، 5 و 6 می باشد. این نوع از پایه فنس به دلیل جنس مناسب و مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی هستند. ویژگی بارز پایه فنس یکی از مواردی که سبب برجسته بودن پایه فنس شده است جنس گالوانیزه آن می باشد که از پوسیدگی و زنگ زدگی جلوگیری می کند. اندازه گیری و قطر تعیین شده برای پایه فنس ها با اینچ انجام می شود، تجهیزاتی که جهت متصل کردن توری حصاری و پایه فنس به کار برده می شوند عبارتند از: • کمربند • قفل • برشن • دنده پیچ پایه توری حصاری تمامی اتصالات مورد استفاده برای نصب و پیاده سازی توری حصار و پایه فنس نیز با موادی مخصوص جهت جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیده شدن پوشانده می شوند. طریقه ی تولید پایه توری حصاری جهت انجام روکش کاری پایه فنس در اولین قدم باید به طور کامل پایه آهنی را از هر نوع آلودگی و یا چربی که امکان دارد بر روی پایه وجود داشته باشد، پاک کرد. 


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قزوین پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه 

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

پایه فنس چیست؟ پایه فنس که معمولاً آن ها را برای حصار بندی فنس ها استفاده می‌کنیم در واقع به لوله‌ های مخصوص که تا 3 متر ممکن است ارتفاع داشته باشد و دارای ضخامت‌ های مختلفی نیز است و به‌ عنوان تکیه گاه توری و فنس ها استفاده می‌شود گفته می‌شود. برخی از این پایه توری حصاری ها از گالوانیزه و برخی نیز از آهن ساخته شده‌اند. در جا هایی که احتمالاً رطوبت زیاد است و احتمال زنگ زدگی می‌ رود بهتر است از پایه فنس گالوانیزه استفاده کنیم. این نوع پایه‌ها  معمولاً در سایز 6، 5 و 4 در بازار یافت می‌شوند.استفاده از پایه‌ توری حصاری به عنوان تکیه گاهی برای فنس هایی که نصب می‌کنیم باید با دقت صورت گیرد و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه باید جنس پایه‌ ای که انتخاب می‌کنیم بسیار مهم است که بهترین پایه‌ ها در این بین پایه‌ های از نوع گالوانیزه هستند.

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

 انواع پایه فنس پایه فنس ها را می‌توان بر اساس جنس و نوع اتصالاتی که به کار می‌رود دسته بندی گردد. در این بین از پر کاربرد ترین پایه فنس ها آن‌ هایی هستند که از جنس گالوانیزه بوده و تقریباً قدمتشان در بازار ایران به بیش از 50 سال پیش می‌رسد. از این نوع برای یازه فلزی، گلخانه، حصار کشی، تصفیه خانه‌ ها در آب‌ رسانی، دکل برق و دکل‌ های مخابراتی به وفور استفاده می‌شود. از خاصیت خوب پایه توری حصاری گالوانیزه این است که به دلیل روکش گالوانیزه که بر روی سطح خود دارند در برابر رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند مدت زمان زیادی دوام داشته باشند. چون که این نوع از پایه‌ های فنس ضد زنگ هستند. و از آن جایی که پایه فنس گالوانیزه کاربرد زیادی دارد و در بیشتر صنایع از آن ها استفاده‌ های مفیدی می‌شود در ادامه به توضیح بیشتر آن خواهیم پرداخت.

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

خرید پایه توری حصاری انواع پایه فنس انواع پایه توری حصاری شامل پایه توری گالوانیزه گرم و پایه توری گالوانیزه سرد می شود. پایه فنس از لحاظ وزنی نیز دارای سه نوع سبک، متوسط و سنگین هستند. چنانچه احتیاج به دنده دار کردن بخش پایینی میله های فنس با توجه به درخواست مشتری ها باشد به شکل کاملا سفارشی و مخصوصی این عمل انجام می شود. جهت محافظت از این بخش از پایه فنس که به صورت دنده دار تولید شده اند درپوش هایی از جنس پلاستیک و در رنگ های مختلف در نظر گرفته شده است. که در واقع نوعی علامت گذاری برای شناسایی این نوع میله های سفارشی می باشد. پایه توری حصاری عمدتا به 4 شکل: • نبشی • قوطی • پروفیل • و لوله ای در بازار موجود می باشند که نوع میله ای آن بسیار پر فروش تر و کاربردی تر از دیگر مدل های پایه فنس به دلیل مقاومت بالا و قیمت بهتر آن است.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

مشخصات پایه فنس جنس : گالوانیزه – فولاد رنگ شده قطر خارجی : ¼ 1 الی ½ 2 اینچ ضخامت : 2 الی 4 میلیمتر ارتفاع پایه : 1.5 ، 2 ، 2.5 ، 3 متر پایه حصارهای تولیدی شرکت معمولا از جنس مرغوب ترین لوله تولید می گردد. این محصول قابل تولید از پروفیل و نبشی هم به صورت آهن سیاه و هم گالوانیزه می باشد. نصب پایه حصار در ابتدا با اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به حصار کشی شهر مورد نظر، اقدام به گرفتن مجوزهای لازم برای فنس کشی و نصب تیر حصاری کرده و در صورت دریافت مجوز، مراحل بعدی کار را آغاز می­ کنیم. با تعیین مرزهای زمین و اندازه گیری محیط آن، محل دقیق و تعداد پایه فنس های مورد نیاز را مشخص کنید. معمولا فاصله پایه حصاری ها از هم  2 الی 3 متر در نظر گرفته می شود. سپس بنابر کاربرد و محل مورد استفاده و قیمت، نوع فنس و پایه فنس را تعیین کنید. مشاوره با کارشناسان ما در این زمینه یاری رسان شما خواهد بود لذا با تماس با ما می توانید بهترین نوع پایه حصار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید و از خدمات منحصر به فرد ما در خصوص حمل آسان و سریع و نصب در محل بهره مند شوید.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

ویژگی‌ های پایه فنس گالوانیزه پایه‌ فنس که از روکش گالوانیزه در آن ها استفاده شده است قابلیت این که در مکان‌ های رطوبتی به کار گرفته شوند دارند و می‌ توانند از خوردگی و زنگ زدگی در امان باشند. پوششی که بر روی این نوع از پایه‌ ها قرار گرفته است از روی، و ترکیبات مختلفی از آهن است و عمل گالوانیزاسیون که بر روی آن ها صورت گرفته این قابلیت را به پایه فنس گالوانیزه داده است که بتوان در صنایع مختلف با خیال راحت از آن ها استفاده نمود بدون این که نگران آسیب و خوردگی آن ها باشیم. این لوله‌ فنس اندازه گیری ضریب هیزم ویلیام آن ها بر اساس اینچ صورت می پذیرد اتصالاتی که برای آن به کار می‌رود تشکیل شده است از کمربند، قفل و برشن همچنین دارای طولی به اندازه 6 متر هستند. در زمانی که می‌خواهند توری‌ ها و یا فنس ها را با استفاده از این میله‌ ها و پایه‌ فنس نصب کنند اتصال آن ها به ‌وسیله دنده پیچی به یکدیگر صورت می پذیرد و به گونه‌ ای شایسته با مواد مخصوص آب بندی می‌ شوند تا از پوسیدگی و خوردگی در امان بمانند.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

نوزاد قیمت پایه توری حصاری سه پایه توری نسوز قیمت پایه فنس توری حصاری پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان  


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

پایه توری حصاری پایه توری حصاری در واقع لوله هایی هستند که در مواردی همچون کشیدن حصار دور مکان هایی که در حال ساخت و ساز هستند مانند پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. پایه هایی که جهت حصار کشی به کار برده می شود از مقاومت بالایی برخوردار هستند و این پایه ها را به راحتی می توان در سایزهای گوناگون تهیه کرد. جنس این پایه ها در اصل آهن می باشد که با روکشی از جنس گالوانیزه پوشیده شده است. این تیر حصاری مورد استفاده در اکثر مناطق با هر نوع آب و هوایی هستند. یکی از کاربرد های استفاده از پایه فنس و توری حصاری که امروزه بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، برقراری امنیت در مکان های شخصی و جلوگیری از دسترسی دیگر اشخاص به ملک خصوصی می باشد؛ مانند باغ ها، زمین، کارگاه ها و... 


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

پایه حصار پایه حصار کشی قیمت پایه حصار پایه توری حصاری قیمت پایه حصار کشی پایه فنس حصاری قیمت پایه فنس حصار قیمت پایه بتنی حصارکشی قیمت پایه توری حصاری قیمت پایه فنس توری حصاری پایه توری پایه توری حصاری پایه توری تخت 


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

این کار در بخشی که پایه ها آماده برای روکش کاری می شوند با توجه به قواعد و راه های مخصوصی این کار صورت می گیرد. یکی دیگر از کارهایی که در این بخش بر روی پایه فنس ها انجام می شود زنگ زدایی است. بعد از انجام مراحل پاک سازی، لوله ها به طور کامل در مواد فلاکس قرار داده می شوند. دلیل انجام این مرحله برای جذب بهتر و کامل تر مواد روی به میله ها می باشد. طریقه ی انجام این کار به شکل شناور شدن به صورت کامل در مواد می باشد. بعد از انجام این مراحل باید میله ها به کوره فرستاده شوند. دمای کوره جهت انجام این کار باید 120 درجه سانتی گراد باشد تا سطوح میله ها کاملا خشک گردد. سپس میله های قرار داده شده در کوره بعد از بیرون آمدن باید در یک وان که حاوی روی مذاب است قرار داده شوند. این کار به طور معمول در 60 ثانیه انجام می شود تا پایه توری حصاری روی مذاب موجود در وان را کاملا به خود جذب نماید. دمای موجود در وان حاوی روی مذاب بالای 400 درجه سانتی گراد می باشد.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

 به همین دلیل میله ها نباید بیشتر از 60 ثانیه در این وان بمانند. فلز هایی که بعد از انجام مراحل گفته شده به روی سطح بیرونی و داخلی این پایه توری ها قرار گرفته اند طی مرحله ای با استفاده از دمش بخار آب و هوا به صورت کامل جدا می شوند و سپس میله ها را به درون استخری از آب یخ هدایت می شوند. پایه فنس قیمت پایه توری حصاری جهت خرید پایه توری حصاری ابتدا باید مقدار پایه ها و تور مورد نیاز را تعیین کرد سپس جنس و ارتفاع آن را با توجه به شرایط مکان مورد استفاده و جغرافیای محل انتخاب کرد. تمامی موارد گفته شده برای انتخاب پایه فنس در هزینه های خرید آن بسیار تاثیر گذار می باشد. نوسانات قیمتی که امروزه در جریان است نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت می باشد.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی پایه فنس رشت پایه فنس گالوانیزه پایه فنس قیمت پایه فنس باغی قیمت پایه چوبی فنس فاصله پایه فنس باغی فاصله استاندارد پایه فنس فاصله بین پایه های فنس فاصله پایه های فنس فاصله مناسب پایه فنس فاصله پایه ها در فنس کشی فاصله استاندارد پایه های فنس

نحوه تولید پایه فنس گالوانیزه برای این که بتوان پایه‌ فنس را بر رویش روکش روی قرار داد و عمل گالوانیزاسیون صورت گیرد آن را در ابتدای امر خوب تمیز می کنند به گونه‌ ای که هیچ گونه آلودگی و یا چربی بر روی سطح لوله نباشد که این عمل در واحد آماده سازی بر اساس یک سری اصول و روش‌ های خاصی انجام می پذیرد. در این محل همچنین عمل زنگ زدایی روی این لوله‌ ها یا پایه‌ های فلزی صورت می‌گیرد؛ سپس آن ها را آغشته به محلول فلاکس می کنند. علت این کار این است که بتوانند وقتی که می‌ خواهند سطح این پایه را با روی آغشته کنند روی به صورت دقیق تر و کامل تری در سطح آن نفوذ کند. روشی که برای این کار استفاده می کنند غوطه‌ ور سازی گرم نامیده می‌ شود.


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

 از این مرحله به بعد این پایه‌ ها وارد کوره‌ ای که دمایی در حدود 120 درجه سانتی‌گراد دارد می‌ شود و وقتی که تقریباً سطح آن خشک شد آن را در مرحله بعد وارد یک وانی که در آن روی مذاب وجود دارد می کنند. عمل غوطه‌ ور سازی پایه توری حصاری در داخل وان باید یک دقیقه صورت گیرد. این وان که در آن روی مذاب وجود دارد دارای دمایی در حدود 450 درجه سانتی‌گراد است و سریع این پایه فلزی از داخل وان مذاب خارج می‌شود. فلزاتی که بر روی سطوح داخلی و خارجی این پایه‌ ها قرار دارند در مرحله بعد به کمک دمش بخار و هوا کاملاً پاک شده سر انجام آن را به داخل وان آب سرد فرو می‌ برند.

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی

انواع پایه‌ های گالوانیزه انواع پایه‌ گالوانیزه به این روش تولید می‌شوند و عبارت‌ اند از پایه فنس گالوانیزه گرم، پایه فنس گالوانیزه سرد و همچنین از نظر وزنی شامل پایه گالوانیزه با وزن سبک و متوسط و سنگین به بازار عرضه می‌شوند. اگر هم نیاز باشد قسمت انتهایی این پایه‌ ها با توجه به سفارشی که مشتری ممکن است داده باشد دنده شود، این کار صورت می‌گیرد و درپوش‌ های پلاستیکی رنگی را برای این که سطوح دنده‌ ها محافظت شوند و قابل شناسایی باشند، نصب می‌شود.

پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی


مشاهده اخبار | همکاری با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت صنایع مفتولی نوین می باشد


ردیف عنوان قیمت (تومان) تاریخ ضخامت سایز طول تخلیه
1 پایه فنس نبشی سبک ۱۲,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر نبشی 3 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
2 پایه فنس نبشی سبک ۱۴,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر نبشی 3 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
3 پایه فنس نبشی سبک ۱۶,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 3 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
4 پایه فنس نبشی سبک ۱۸,۲۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر نبشی 3 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
5 پایه فنس نبشی سنگین ۱۹,۷۵۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
6 پایه فنس نبشی سبک ۲۰,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 3 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
7 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۲۰,۷۵۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
8 پایه فنس نبشی سبک ۲۱,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر نبشی 3 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
9 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۲۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
10 پایه فنس نبشی سبک ۲۳,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 3 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
11 پایه فنس نبشی سبک ۲۴,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
12 پایه فنس نبشی سنگین ۲۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
13 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۲۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
14 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۲۶,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
15 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۲۶,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
16 پایه فنس نبشی سبک ۲۶,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
17 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۲۷,۲۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
18 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۲۷,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
19 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۲۷,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
20 پایه فنس نبشی سنگین ۲۷,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
21 پایه فنس نبشی سبک ۲۸,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 3 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
22 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۲۹,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
23 پایه فنس نبشی سنگین ۲۹,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
24 پایه فنس نبشی سبک ۳۱,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
25 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
26 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
27 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
28 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۳,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
29 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۳,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
30 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۴,۲۵۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
31 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
32 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۳۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
33 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۳۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
34 پایه فنس نبشی سنگین ۳۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
35 پایه فنس نبشی سبک ۳۵,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
36 پایه فنس نبشی سنگین ۳۵,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 4 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
37 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۶,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
38 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۳۷,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
39 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۷,۸۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
40 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۸,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
41 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۳۸,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
42 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۳۹,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
43 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۴۰,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
44 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۴۰,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
45 پایه فنس نبشی سنگین ۴۰,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 6 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
46 پایه فنس نبشی سنگین ۴۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
47 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۴۲,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
48 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۴۴,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
49 پایه فنس نبشی سبک ۴۴,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 4 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
50 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۴۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
51 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۴۵,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
52 پایه فنس نبشی سبک ۴۶,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
53 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۴۶,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
54 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۴۷,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 1/5 متر کف انبار تهران
55 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۴۸,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
56 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۴۹,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 3 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
57 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۵۰,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
58 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۵۱,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
59 پایه فنس نبشی سنگین ۵۱,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 5 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
60 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۵۱,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
61 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۵۳,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
62 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۵۴,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
63 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۵۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
64 پایه فنس نبشی سبک ۵۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
65 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۵۹,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
66 پایه فنس نبشی سنگین ۶۰,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 6 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
67 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۶۱,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2 متر کف انبار تهران
68 پایه فنس نبشی سنگین ۶۲,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 6 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
69 پایه فنس لوله سیاه رنگ شده ۶۳,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
70 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۶۵,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 4 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
71 پایه فنس لوله گالوانیزه سرد ۶۷,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
72 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۷۲,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 2/4 متر کف انبار تهران
73 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۷۳,۰۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 5 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
74 پایه فنس نبشی سبک ۷۵,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 5 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
75 پایه فنس نبشی سنگین ۷۵,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 6 میلی متر نبشی 6 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران
76 پایه فنس لوله گالوانیزه گرم ۸۸,۵۰۰  ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 2 میلی متر لوله 6 سانتی متر 3 متر کف انبار تهران


پایه فنس پایه فنس بتنی پایه فنس دست دوم پایه فنس دست دوم اصفهان پایه فنس بتنی کرمانشاه پایه فنس دست دوم تبریز پایه فنس سیمانی پایه فنس دست دوم گیلان پایه فنس دست دوم شیراز پایه فنس بتنی در کرج پایه فنس همدان پایه فنس در رشت پایه فنس نبشی پايه فنس پایه فنس ارزان پایه فنس اماده پایه فنس قوطی پایه فنس چوبی قیمت پایه فنس دست دوم فاصله پایه فنس قیمت پایه فنس فلزی پایه بتنی فنس قزوین ساخت پایه فنس بتنی فروش پایه فنس بتنی نحوه ساخت پایه فنس بتنی پایه های بتنی فنس روش ساخت پایه بتنی فنس پایه بتنی فنس تبریز قالب پایه فنس بتنی طریقه ساخت پایه فنس بتنی آموزش ساخت پایه فنس بتنی قالب ساخت پایه فنس بتنی طرز ساخت پایه فنس بتنی تولید پایه بتنی فنس قیمت انواع پایه فنس بتنی پایه فنس بتنی قیمت پایه فنس دست دوم قزوین پایه فنس دست دوم رشت پایه فنس دست دوم در مشهد فنس و پایه فنس دست دوم خرید فنس و پایه فنس دست دوم پایه فنس دسته دوم فروش پایه فنس دست دوم قیمت پایه فنس سیمانی